Архів

Допоможіть Аріні Каравановій почути цей світ

Маленька Аріна дівчинка жвава та непосидюча. Разом з братом вони щодня намагаються пізнавати світ, радіють сонцю та теплу. Нажаль особистий світ Аріни досить обмежений. У пологовому будинку лікарі не встановили діагноз дівчинки, хоча на Заході таку хворобу виявляють за кілька днів. У дівчинки недуга була виявлена мамою майже через рік життя дитини.

Одежда теплая женская, мужская, детская, игрушки, дет. кроватка

Есть теплая одежда женская (теплый свитер, демисезонное пальто на рост 170-175) и мужская (штаны теплые в поясе 82 см, штаны летние 84 см в поясе, спортивные штаны, теплые джинсы в поясе 78 см, теплый шерстяной свитер и гольф - все на рост 170-178), детская куртка демисезонная на рост 92. Игрушки для деток и детская кроватка от рождения. Пишите, кому что нужно, могу выслать укрпочтой.

Предложу семье дом в Киевской области для временного проживания

Предложу семье дом в Киевской области для временного проживания. Иванковский р-н, 100 км от Киева (радиационно безопасный). Положа руку на сердце, дом в угрюмом состоянии.. Посему требуются мужские руки. В доме не жили 5 лет. Однако после небольшого ремонта пригоден для жилья. Игорь Петрович, 0503322488

4-кімнатний будинок

Юрій Анатолійович, 0979350156
Для переселенців із зони АТО: в Житомирській області, Бурусиловсього району, с. Солов’ївка є 4-кімнатний будинок для великої сім’ї. Без додаткових зручностей. Комунальні послуги потрібно оплачувати мешканцям. Будинок пропонується на період зимової пори року.

Пропоную хату

Віталій, 0957850053

Пропоную допомогу для тих, хто шукає житло, – звичайну селянську хату без додаткових зручностей. Пічне опалення, електрика. Кількість спальних місць – 2 дорослих + 2 дітей.