Допоможіть вижити

Ваня Литвинов потребує вашої підтримки. Не лишайтесь байдужими

Ваня Литвинов первісток у своїх батьків. Його появі вони були неймовірно раді. Іваном назвали на честь дідів. До речі, так і за Православним календарем співпало. День народження Вані - 19 січня. Це Водохреща і тому назвали його Іоанн, оскільки Іоанн Хрестителя, його небесного покровителя.

Юрі Кірієнку дуже потрібна ваша допомога

«А мені Оскара дадуть?» – пожартував  на початку зйомок Юра Кірієнко. Він завжди такий веселий та життєрадісний.  У школі любив точні науки та активні види спорту. В тому числі рукопашний бій. Залюбки брав  участь в турнірах. Бабуся та дідусь, з якими живе Юра, завжди раділи його успіхам.

У Віти Поліщук остеосаркома. Терміново потрібна допомога

Черговий випуск проекту "Територія добра" - і нова історія, і нові сподівання на чуйність ближнього. Цього разу допомоги потребує дівчинка Віта Поліщук з Житомирщини. Донедавна Віта була такою ж непосидючою бешкетницею як і її однолітки.

Допоможемо ДЕнисові Зуєву

Історія Дениса Зуєва має стати не тільки закликом до милосердя, а ще й пересторогою для багатьох і багатьох підлітків, котрі в останні роки дуже полюбляють ризикувати життям. Це так звані «зацепери» - молоді люди, котрим не вистачає адреналіну й вони знаходять його у ризикованих захопленнях. Підсумок – горе  в  родині.

Врятуйте Аню Рижак!

Маленька Аня Рижак жила щасливим та насиченим подіями життям. Плавання, танці, цікаві гуртки, заняття з викладачами – такими були будні дівчинки. Сама вона була веселою, активною, життєрадісною, мала багато друзів.

Допоможіть родині Білінських-Джанелідзе!

Алла Білінська – любляча мати, яка самотужки виховує трьох синів: шістнадцятирічного Максима та семирічних двійняток Давида та Дениса.

Життя родини Білінських-Джанелідзе не можна назвати щасливим через безперервну боротьбу з величезною кількістю важких захворювань.

Сторінки