Допоможіть вижити

У Поліни Пінчук вада серця. Їй дуже потрібна ваша підтримка

Есть дома счастливые, а есть не очень. Существуют семейства, где властвует беда, а есть такие, где живут с радостью. Но также  есть еще и те, где живут дети. И именно они являются центром всего происходящего там и счастьем для родителей.  Вот в такой дом мы и попали, приехав снимать сюжет о маленькой Полине Пинчук.

Ваня Литвинов потребує вашої підтримки. Не лишайтесь байдужими

Ваня Литвинов первісток у своїх батьків. Його появі вони були неймовірно раді. Іваном назвали на честь дідів. До речі, так і за Православним календарем співпало. День народження Вані - 19 січня. Це Водохреща і тому назвали його Іоанн, оскільки Іоанн Хрестителя, його небесного покровителя.

Юрі Кірієнку дуже потрібна ваша допомога

«А мені Оскара дадуть?» – пожартував  на початку зйомок Юра Кірієнко. Він завжди такий веселий та життєрадісний.  У школі любив точні науки та активні види спорту. В тому числі рукопашний бій. Залюбки брав  участь в турнірах. Бабуся та дідусь, з якими живе Юра, завжди раділи його успіхам.

У Віти Поліщук остеосаркома. Терміново потрібна допомога

Черговий випуск проекту "Територія добра" - і нова історія, і нові сподівання на чуйність ближнього. Цього разу допомоги потребує дівчинка Віта Поліщук з Житомирщини. Донедавна Віта була такою ж непосидючою бешкетницею як і її однолітки.

Сторінки