Допоможіть вижити

У Елены ДАвыдяк лимфома. Ей очень нужна наша помощь.

Елена Давыдяк с 2006 года страдает лимфомой Ходжкина. Это рак лимфатической системы. За это время она прошла 12 курсов химиотерапии и 25 курсов облучения, а кроме того две операции по удалению опухолей. В 2016 году она родила дочь Машу. Хотя врачи категорически запрещали рожать. Потому что во время беременности опухоль начала стремительно расти. Сейчас Лена проходит курс химиотерапии.

Ирине Рихтер очень нужна ваша помощь

Зустрівши цю дівчину на вулиці, ви навряд чи здогадаєтесь, скільки всього їй довелось пережити. Вона завжди усміхнена, привітна. Любить людей, і обожнює маленького синочка Дениса, про котрого так мріяла. Але, зазирнувши в її життя трохи глибше просто дивуєшся, скільки впало на її долю випробувань, і як вона їх переносить.

У Поліни Пінчук вада серця. Їй дуже потрібна ваша підтримка

Есть дома счастливые, а есть не очень. Существуют семейства, где властвует беда, а есть такие, где живут с радостью. Но также  есть еще и те, где живут дети. И именно они являются центром всего происходящего там и счастьем для родителей.  Вот в такой дом мы и попали, приехав снимать сюжет о маленькой Полине Пинчук.

Ваня Литвинов потребує вашої підтримки. Не лишайтесь байдужими

Ваня Литвинов первісток у своїх батьків. Його появі вони були неймовірно раді. Іваном назвали на честь дідів. До речі, так і за Православним календарем співпало. День народження Вані - 19 січня. Це Водохреща і тому назвали його Іоанн, оскільки Іоанн Хрестителя, його небесного покровителя.

Юрі Кірієнку дуже потрібна ваша допомога

«А мені Оскара дадуть?» – пожартував  на початку зйомок Юра Кірієнко. Він завжди такий веселий та життєрадісний.  У школі любив точні науки та активні види спорту. В тому числі рукопашний бій. Залюбки брав  участь в турнірах. Бабуся та дідусь, з якими живе Юра, завжди раділи його успіхам.

У Віти Поліщук остеосаркома. Терміново потрібна допомога

Черговий випуск проекту "Територія добра" - і нова історія, і нові сподівання на чуйність ближнього. Цього разу допомоги потребує дівчинка Віта Поліщук з Житомирщини. Донедавна Віта була такою ж непосидючою бешкетницею як і її однолітки.

Допоможемо ДЕнисові Зуєву

Історія Дениса Зуєва має стати не тільки закликом до милосердя, а ще й пересторогою для багатьох і багатьох підлітків, котрі в останні роки дуже полюбляють ризикувати життям. Це так звані «зацепери» - молоді люди, котрим не вистачає адреналіну й вони знаходять його у ризикованих захопленнях. Підсумок – горе  в  родині.

Pages