Наталя Вишняк страждає на онкологію і дуже потребує нашої допомоги

 

Як часто ми замислюємось над тим, що поруч живуть люди, котрим дуже потрібна наша підтримка, допомога, добре слово, молитва. І іноді від нашої чуйності залежить життя людини. Саме на нашу чуйність сподівається героїня нашого чергового сюжету. Знайомтесь - Наталя. Мама двох чудових дівчаток - десятирічної Марії та шестирічної Софійки, дружина та просто чесна, порядна жінка.

Її життя особливо не відрізнялось від інших: отримала освіту, вийшла заміж, народила донечок. Але, раптово, у дім прийшла біда - у молодшої Софійки в рік і десять діагностували лейкоз - рак крові. Величезними зусиллями Софійку врятували. У 15-му році чоловіка забрали в АТО. ЗА рік він повернувся зі сподіваннями на нове життя.

Євген Черняк, чоловік: " а коли я вже в 16 році прийшов я весною прийшов у квітні. То все наче гаразд я думаю ну наконец то я венувся, дочку вже вилічили, заживем. А тут як грім серед ясного неба в кінці літа рак молочної залози. У дружини. Довгий час Наталя відчайдушно боролась з хворобою, і, здавалось, нарешті недуга була переможена.

 ЄВген чоловік, в травні у нас був останній герцептин зрорбили ми КТ не виявили нічого. Деся місяця два назад в неї начала боліть голова. Потихеньку. Давлєніє. Грішили на давлєніє, вже ходили по врачам нічого нічого. Ми поїхали в лікарню, зробили томографію, там уже ужас. Сказали готуйтесь….

У Наталі діагностували рецидив хвороби, яка дала метастази у головний мозок. Відтоді родина знову почала боротьбу з хворобою. Рідні не відходять від Наталі. Чоловік взагалі живе тільки нею - гуляє з нею, оберігає. Навіть спав біля неї на кушетці в лікарні. Ця підтримка для жінки на вагу золота. Адже вона виснажена постійними процедурами, лікуванням. Навіть під час зйомки вона, трохи посидівши, пішла у свою кімнату, щоб відпочити.

Щомісяця на лікування Наталі витрачаються величезні суми. Лише на супутні ліки йде щодня не менше 500 гривень. А часто й більше. Родині такі гроші взяти про ніде. А вони дуже потрібні, щоб Наталя могла здійснити всі свої мрії і найголовнішу - бачити, як ростуть її донечки.

 Давайте, не будемо байдужими до історії Наталі. Для неї зараз важлива підтримка не тільки матеріальна, а й моральна й молитовна. Якщо ж ви бажаєте допомогти Наталі фінансово, то можете перерахувати гроші на картку Приватбанку 5168757289914279 Вишняк Наталя Сергіївна Телефон 066 190 41 01 

Наталя Вишняк Любов Павлівна, мама Євген Черняк, чоловік Картка Приватбанку 5168757289914279 Вишняк Наталя Сергіївна Телефон 066 190 41 01 Наталя