Нашої підтримки потребує багатодітна родина Голікових

 Знову і знову проект «Територія добра» відкриває для вас, дорогі телеглядачі, історії людей, які живуть поруч із вами і змушені вести постійну боротьбу з бідою, що якось прийшла до їхньої домівки й залишилася там надовго. Так живе і багатодітна родина Голікових. У ній четверо дітей, і троє мають проблеми зі здоров’ям. Дворічному Єфремові діагностували синдром протікаючого кишечника, синдром дисбіозу кишечника, синдром м'язової гіпотонІї та затримку мовного розвитку.  Чотирирічний Трифон страждає на ранній дитячий аутизм і загальне недорозвинення мови першого рівня.

У Серафима, якому виповнилося шість років, затримка розвитку мови, СДУГ-синдром, хронічна інфекція Епштейна-Барра.

Здорова тільки старша донька – Олександра. Вона всіляко допомагає батькам доглядати братиків.

Зараз батьки з усіх сил намагаються допомогти синам. Це дає певні результати. Приміром, Серафим цьогорІч піде у звичайну школу – буде навчатися разом зі здоровими однолітками. Єфрем також має шанси на цілковите одужання. У Трифона ситуація складніша.  Повністю він не одужає, але зможе наблизитися до максимально високої якості життя і здобути навички самообслуговування. Але, щоб був результат не можна в жодному разі припиняти лікування.

Лікування дітей вимагає великих коштів – на реабілітації та ліки родині потрібно не менш ніж 40 тисяч гривень щомісяця.

Окрім того необхідно провестИ  два види обстежень. Зокрема, розширений генетичний тест, який роблять тільки в Сполучених Штатах Америки. Для однієї дитини таке дослідження коштуватиме 150 доларів (100 доларів – сам тест і 50 доларів – посередницькі послуги і пересилка). Другий аналіз – Іммунопро. Це спеціальний аналіз крові,  який показує схильність до несприйняття певних харчових продуктів. Такий аналіз роблять в Україні, коштує він 14 тисяч гривень на одну дитину.

Таких коштів родина не має, адже працює лише тато. Грошей, які він заробляє на двох роботах, вистачає лише на оплату оренди квартири, одяг і їжу. Мама  не має можливості працювати, адже весь свій час і сили присвячує дітям. САме бАтьківська любов і молитва – запорука тогО, що діти одужають.

Просимо вас не залишатися байдужими. Якщо маєте можливість допоможіть родині, Гроші можна перерахувати на картку Приватбанку №5168 7573 5880 3940. Отримувач – Голікова Інна Григорівна, мама. Номер телефону мами: 068 - 836 - 28 - 63, Інна.