Потрібна допомога

Нове прохання від Ростислава КАбана

Пам’ятаєте Ростислава Кабана? Нагадаю, що Рост, як називає його мама, страждає на дитячий церебральний параліч.

Вже двічі вони з мамою звертались до вас по допомогу. І обидва рази ви не залишались байдужими до долі юного інтелектуала та спортсмена.

У Сашеньки Харченко ДЦП. Ей нужны средства на реабилитацию

Саша Харченко открытая, улыбчивая и одновременно не по-детски здравомыслящая. Она хорошо учится и очень любит петь. К сожалению, жизнь Саши омрачена тяжелым диагнозом – детский церебральный паралич. Проблемы со здоровьем у девочки были от рождения. Все началось еще тогда, когда во время беременности у Татьяны обнаружили доброкачественную опухоль.

Настя Єрмольєва знову потребує допомоги на реабілітацію.

Про цю дівчинку ми розповідали вам цьогорІч взимку (изменить в конце года). Нагадаємо, Настя Єрмольєва від народження страждає на дитячий церебральний параліч і родині потрібні величезні кошти на реабілітації.

Маленька Оля Самодєлко страждає на ДЦП. Їй дуже потрібна наша з вами підтримка

В цій родині все могло бути інакше. Катерина була успішною жінкою, яка зробила кар’єру в банківській сфері. В неї мало народитись двоє донечок. Звісно ж ніхто не думав про погане. Вони могли б бути цілком щасливими і не мати потреби звертатись по допомогу. Дівчатка вже б ходили до школи і батьки б були щасливими, спостерігаючи як росте їх малеча. Але сталось так як сталось.

Юлія Аніщенко потребує підтримки у боротьбі з онкологією

Цю дівчину звати Юлія Аніщенко. Якби ви побачили її на вулиці, то нізащо не здогадалися б скільки їй довелося пережити. І яку внутрішню силу вона має. Вона певно й сама не уявляла цього, ще півтора року томУ. Але навесні 2018-го в Юлії діагностували рак яєчників. Відтоді її життя стало сповненим боротьби та надії на те, що вдасться здолати важку хворобу.

 

ЛІка Макарова потребує нашої підтримки

Народження дитини це завжди щастя для батьків. Саме такою бажаною і коханою стала в родині Макарових друга донька – Ліка. Зараз дівчинці чотири роки, вона з мамою, братиком і сестричкою живе в Києві. Її мама разом із старшою дочкою в 2014-му змушена була виїхати сюди з Луганська.

5-річна Міланка Рабін потребує нашої з вами підтримки

Ім’я цієї веселої білявочки – Мілана. А мама кличе її – Мілашка. Дівчинці лише 5 років, вона одразу завойовує любов тих, з ким зустрічається. І все було б у неї добре, аби не важкий діагноз – дитячий церебральний параліч, який їй поставили незабаром після народження.

Нашої підтримки потребує багатодітна родина Голікових

 Знову і знову проект «Територія добра» відкриває для вас, дорогі телеглядачі, історії людей, які живуть поруч із вами і змушені вести постійну боротьбу з бідою, що якось прийшла до їхньої домівки й залишилася там надовго. Так живе і багатодітна родина Голікових. У ній четверо дітей, і троє мають проблеми зі здоров’ям.

Валентине Елисовой очень нужна ваша помощь

К нам обратились близкие Валентины Николаевны Елисовой. Женщина уже больше года борется с раком крови. В Киеве прошла 3 курса химиотерапии. Врачи сказали, что химии мало, и нужна пересадка костного мозга. Семья обратилась за помощью к Министерству Здравоохранения. После получения средств улетела в Анталию, (Турция).

Іван Голота страждає на рідкісну хворобу і дуже потребує нашої підтримки

Чим можна виміряти батьківську любов? Еталону не існує, але її можна відчути серцем. Особливо це почуття загострюється, коли дитина хворіє. Тоді батьківська любов стає фундаментом, на якому постають ті сили завдяки яким родина долає труднощі. Подружжя Тетяна та Олександр Голота. Їхній син – 16-річний Іван страждає на важку невиліковну хворобу – м'язову дистрофію Дюшенна.

Сторінки