Потрібна допомога

Дмитрові Недашківському потрібна наша допомога

Не опустити руки в складній ситуації – непросто. Але є родини, де близькІ люди в скрутний час об’єднуються, щоб протистояти біді, яка раптово постукала в двері. Атмосфера в родині Недашківських завжди була теплою та дружньою. Але ще ближчими вони стали рік томУ, коли отримали страшну звістку: у 33-річного Дмитра –  сина, чоловіка, батька – виявили рак крові.

Сніжана Барило просить про допомогу

Героїня нашого чергового сюжету – дівчина з гарним ім’ям Сніжана. Вона й справді схожа на сніжинку – худорлява білявка. Закінчивши школу, дівчина вступила до університету, щоб опанувати фах бухгалтера. Загалом жила звичайним життям сучасної молодої людини. Доки якось не пішла на обстеження до лікаря. Почалося з того, що вона знайшла в себе збільшений лімфовузол.

Допомоги потребує 15-річна Ірина Лещенко

Маленьке село Яблунівка Макарівського району на Київщині загубилося серед квітучих весняних садів. На жаль, воно стало трагічно відомим на всю Україну 8-го березня 2019-го року. Цього дня в автомобільній катастрофі загинуло п’ятеро молодих людей. Вижила лише одна дівчина – 16-річна Ірина Лещенко. Нині життя дівчини в безпеці, але попереду в неї тривале лікування.

Юлии Сидоровой нужна помощь

Это фотографии героини нашего очередного сюжета Юлии Сидоровой. На этих снимках отразились моменты ее жизни. Другой жизни. В ней она сильная, здоровая, исполненная надежд. На фото очаровательная, улыбчивая девушка, которая еще не догадывается о страшных изменениях, ожидающих ее.

После обследования врачи поставили диагноз – хроническое воспаление почек пятой степени.

Каріні Салівончик потрібна наша допомога

   Карине Саливончик 15-ть лет. Она девочка открытая и искренняя. Вся съемочная группа улыбалась, когда она ходила за ручку с нашим журналистом по территории Благовещенского монастыря. Сюда мама привезла ее из города Покров Днепропетровской области, чтобы молиться и причащаться. А также пройти квалифицированное медицинское обследование в столице.

У 5-річної Ані Гавриленко вада серця. Потрібні гроші на операцію

Знайомтесь. Цю маленьку непосиду звуть Аня Гавриленко. Вона любить маму, тата,  друзів і весь світ. Батьки та бабуся у свою чергу не можуть нарадіти на своє маленьке сонечко. Адже чекали на її народження дуже довго.

Поки ми спілкувались з мамою Аня посміхалась, і аж підстрибувала, намагаючись нам розповісти чергову історію зі свого шкільного життя.

Сторінки