Поліна Лазаренко. Нове прохання

Про маленьку Поліночку Лазаренко та її маму Марію ми розповідали три роки томУ. Нагадаємо, що у дівчинки важка хвороба – синдром Ретта. Це – важке психоневрологічне захворювання, яке зустрічається переважно в дівчат і має серйозний вплив на інтелект.

Після виходу сюжету ви, наші дорогі телеглядачі, не залишилися осторонь біди Полінки та її мами, яка сама виховує двох дітей.

Кілька років томУ Марія навіть не знала як і від якої хвороби лікувати дитину? До кого йти по допомогу? На щастя в їхньому житті з’явилася волонтер Юлія Ламаш, яка стала для родини справжнім ангелом-охоронцем.

Полінка не могла зносити гучних, різких, високих звуків. Вона не дивилася мультфільми, не слухала казки. Жила у своєму маленькому світі. Потрібно було починати лікування, аби не дозволити дитині згаснути.

Мама радіє успіхам своєї Полінки. І наполегливо працює, щоб покращити стан донечки.

Для того, щоб реалізувати ці можливості – Полінці не можна в жодному разі зупиняти лікування. Але для цьОго потрібні кошти. АджЕ щомісяця необхідно проходити десятиденний курс лікування в центрі стимуляції мозку, який коштує щонайменше вісім тисяч гривень. Вартість десятиденного курсу ЛФК – чотири з половиною тисячі гривень. А ще – масаж, сенсОрна стимуляція, мікрополяризія, магніто-лазерна терапія, Томатіс терапія. Окрім того постійно є потреба в памперсах, ортопедичному взутті, одязі. На місяць необхідно не менш ніж двадцять тисяч гривень. Одинока мама не має таких коштів і звертається по допомогу до всіх небайдужих.

Якщо ви бажаєте підтримати Полінку, то гроші можна перерахувати кошти на картку Приватбанку №5167 9855 6037 3763 Одержувач: Ламаш Юлія  Петрівна, волонтер.

Номер телефону мами: +38 098 955 - 76 - 87, Марія.