Потрібна допомога

Наталя Вишняк страждає на онкологію і дуже потребує нашої допомоги

 

Як часто ми замислюємось над тим, що поруч живуть люди, котрим дуже потрібна наша підтримка, допомога, добре слово, молитва. І іноді від нашої чуйності залежить життя людини. Саме на нашу чуйність сподівається героїня нашого чергового сюжету. Знайомтесь - Наталя. Мама двох чудових дівчаток - десятирічної Марії та шестирічної Софійки, дружина та просто чесна, порядна жінка.

У 5-річної Ані Гавриленко вада серця. Потрібні гроші на операцію

Знайомтесь. Цю маленьку непосиду звуть Аня Гавриленко. Вона любить маму, тата,  друзів і весь світ. Батьки та бабуся у свою чергу не можуть нарадіти на своє маленьке сонечко. Адже чекали на її народження дуже довго.

Поки ми спілкувались з мамою Аня посміхалась, і аж підстрибувала, намагаючись нам розповісти чергову історію зі свого шкільного життя.

У Галины Збирчи из Черновцов сколиоз 4 степени. Ей нужны деньги на операцию

Мы продолжаем получать письма с просьбой о помощи на наш e-mail dopomogaglas@gmail.com. Сообщения приходят со всей Украины. На этот раз мы расскажем вам историю Галины ЗбИрчи, жительницы небольшого села СелЯтино Черновицкой области. «Помогите собрать средства! Меня постигла беда. Уже 13-ть лет я страдаю от тяжелой болезни – сколиоза.

Новини від Ростислава Кабана.

Наши постоянные зрители, наверное, помнят этого веселого, рассудительного парня. Полгода назад он рассказывал о своих мечтах и планах. Напомним, что Ростислав страдает детским церебральным параличом. Его история тронула сердца многих людей, которые поддерживали парня и его маму материально, морально и молитвенно.

Ваня Бондар потребує допомоги в боротьбі з аутизмом. Давайте, допоможемо йому

Девятилетний Ваня Бондарь похож на британца. В очках, худощавый - на Туманном Альбионе его считали бы своим. И английским он владеет лучше многих взрослых. 

Діма Козаченко потребує нашої допомоги

Маленькому Дмитрику Козаченку цікаво все. Він любить світ, людей і маму. А мама у свою чергу дуже любить свого маленького хлопчика. Він народився чотири роки тому у родині Олени та Віктора Козаченків. Пологи були  передчасними і важкими.

Батьки Антона Науменка просять про підтримку

Квартира родини Науменків живе дитинством. Тут все облаштовано так, щоб було зручно двом маленьким бешкетникам – Антону та його сетричці Насті. На полицях розставлені численні іграшки, дитячі книжки – все це власність малечі. Дитячий сміх , який постійно лунає в цих стінах – розрада для дорослих. Адже за щастя бути батьками вони боролись довгих 20 років.

Микиті Язану потрібна підтримка

З Микитою Язаном та його мамою ми зустрілись у спеціалізованому центрі, де хлопець проходить реабілітацію після важкої операції. 5-ть років тому він жив звичайним життям – навчався у технікумі, займався спортом, мріяв купити мамі будинок. Але одного дня у нього почався нестерпний головний біль. Жодні ліки не допомагали.

Олексій Новіков потребує допомоги

Семирічний Олексій Новіков хлопчик дуже талановитий і розсудливий. Іноді навіть дорослим є чому у нього повчитись На жаль, життя Олексія отруєне важкою хворобою. Від самого народження дитина страждає на дитячий церебральний параліч.

Батьки намагались, хоч якось побороти хворобу. Але все було марно. Олексій не рухався, а просто лежав і слідкував очима за оточуючим світом.

Страницы