Потрібна допомога

Микиті Язану потрібна підтримка

З Микитою Язаном та його мамою ми зустрілись у спеціалізованому центрі, де хлопець проходить реабілітацію після важкої операції. 5-ть років тому він жив звичайним життям – навчався у технікумі, займався спортом, мріяв купити мамі будинок. Але одного дня у нього почався нестерпний головний біль. Жодні ліки не допомагали.

Олексій Новіков потребує допомоги

Семирічний Олексій Новіков хлопчик дуже талановитий і розсудливий. Іноді навіть дорослим є чому у нього повчитись На жаль, життя Олексія отруєне важкою хворобою. Від самого народження дитина страждає на дитячий церебральний параліч.

Батьки намагались, хоч якось побороти хворобу. Але все було марно. Олексій не рухався, а просто лежав і слідкував очима за оточуючим світом.

Ані Рижак знову потрібна підтримка

З Анею Рижак ми познайомили Вас, шановні телеглядачі, рік тому. Тоді у Ані було утворення у мозку і їй була потрібна операція. Завдяки небайдужим людям вдалось зібрати кошти та прооперувати Аню в Ізраїлі.

Хворому на рідкісне захворювання Андрію Молчанюку потрібна наша підтримка

 У 2001-му році у родині Андрія та Лариси Молчанюків народилося маленьке руде щастя – синок Андрійко. Той день батьки пам’ятають так ніби він був вчора. До трьох років Андрій ріс абсолютно здоровою дитиною. Любив прогулянки, радів сонечку. Сам робив різні цікаві іграшки. До безтями був закоханий в ігри з м’ячем. Батьки навіть думають, що він міг би стати футболістом.

Акция беспорочное сердце

Когда доктора ставят ребенку диагноз «врожденный порок сердца», семья остается Один-нА-Один с большой бедой. Опасаясь открытой операции на сердце, многие родители стремятся отложить хирургическое вмешательство, тянут до последнего. Как за спасительную соломинку, они хватаются за возможность провести лечение новым – эндоваскулярным – бескровным методом.

Программа Украинской Православной Церкви по оказанию помощи пострадавшим в зоне АТО

9 февраля в информационном агентстве УНИАН состоялась презентация официальной программы Украинской Православной Церкви по оказанию помощи пострадавшим от военных действий в Украине «Миссия милосердия и примирения».

Одежда теплая женская, мужская, детская, игрушки, дет. кроватка

Есть теплая одежда женская (теплый свитер, демисезонное пальто на рост 170-175) и мужская (штаны теплые в поясе 82 см, штаны летние 84 см в поясе, спортивные штаны, теплые джинсы в поясе 78 см, теплый шерстяной свитер и гольф - все на рост 170-178), детская куртка демисезонная на рост 92. Игрушки для деток и детская кроватка от рождения. Пишите, кому что нужно, могу выслать укрпочтой.

Предложу семье дом в Киевской области для временного проживания

Предложу семье дом в Киевской области для временного проживания. Иванковский р-н, 100 км от Киева (радиационно безопасный). Положа руку на сердце, дом в угрюмом состоянии.. Посему требуются мужские руки. В доме не жили 5 лет. Однако после небольшого ремонта пригоден для жилья.
Игорь Петрович, 0503322488

Страницы