Чужих дітей не буває

Алісі Заїченко потрібна допомога

Щоб показати людяність, - багато не треба. Варто лише мати в душі співчуття та любов до ближнього. Не залишати в біді та підтримувати попри все. Серед тих, хто щодня потребує нашої допомоги, - багато людей хворих на ДЦП. Як наприклад Аліса Заїченко з Вінниччини.

 Дівчині 30 років. І все життя її мучить страшна хвороба – дитячий церебральний парАліч.

Допоможіть зібрати гроші на реабілітацію

Доброго вечора! Прошу допомогти моїй похресниці Іринці зібрати гроші на реабілітацію в Польщі після складної операції на бедрі (встановлювали титановий імплант). Дівчинка місяць тому потрапила в ДТП, після якої сильно постраждала ліва ножка. Наші столичні хірурги провели дві операції + ще одну зробили уже в Кракові.

ТЕРМІНОВО! Дитині потрібна допомога!

Дорогі друзі, хочемо поділитися ще однією історією про передчасно народженого малюка. Батько Сергій – військовий в зоні АТО, мама Оксана – продавець. Через постійні думки про коханого чоловіка та переживання у жінки почалися передчасно пологи.

Костя Довгань потребує вашої допомоги

У Кості Довганя є мрія – швидше повернутися додому. Але здійснити її він може лише пройшовши повне лікування. Декілька років тому йому поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Костянтин пройшов курс хіміотерапії, після чого настав період ремісії. Хлопчик повернувся до нормального життя. Але ненадовго. Досить скоро недуга дала рецидив.

Назарчик Кыслий нуждается в помощи

Срочно нуждается в помощи годовалый Назарчик Кыслий. Малыш родился с врожденной глухотой, и потому не может учиться говорить. Но у мальчика есть БОЛЬШОЙ ШАНС слышать речь и догнать в развитии своих одногодков! Нужна срочная операция по вживлению кохлеарного импланта. Его стоимость 12 тысяч евро, родители активно трудятся и собирают деньги, осталось собрать 130 тысяч гривен. Дорог каждый день!

Допоможіть Аріні Каравановій почути цей світ

Маленька Аріна дівчинка жвава та непосидюча. Разом з братом вони щодня намагаються пізнавати світ, радіють сонцю та теплу. Нажаль особистий світ Аріни досить обмежений. У пологовому будинку лікарі не встановили діагноз дівчинки, хоча на Заході таку хворобу виявляють за кілька днів. У дівчинки недуга була виявлена мамою майже через рік життя дитини.

НУЖНА ПОМОЩЬ В ПОДГОТОВКЕ ДЕТЕЙ ИЗ ШКОЛЫ-ИНТЕРНАТА К 1 СЕНТЯБРЯ

Скоро 1 сентября! А нынче «школьный портфельчик» так вырос в цене, что далеко не все семьи могу позволить себе укомплектовать своего школьника новехонькими тетрадками и ручками! И как же идти мальчишкам и девчонкам в школу без обязательных обновок? Присоединяемся к акции сбора средств на канцтовары для детей из школ-интернатов и малообеспеченных многодетных семей!

Сторінки